HERBALIFE üYELIK ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

herbalife üyelik Ile ilgili detaylı notlar

herbalife üyelik Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

şehir’ye veya başka Maruz Bilgiler’e meydana getirilen her tür nema, abartma yahut başkalık, kârbu Itilaf’nın bir konusunu oluşturacaktır.

Bu politika veya icraatımız karşı bir sorunuz veya Herbalife’ın zatî bilgilerinizi tasarrufına yönelik bir şikayetiniz varsa lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

19. T.C YASALARI Kent’ye yahut başka Sunulan Bilgiler’e Türkiye sınırları haricinde mütebaki bir yerden erişmeyi tercih ederseniz, ilişkin yerel yasaların uygulanabilir olması durumunda uygulanabilecekleri ölçüde uygulanmaları kaydıyla mevzii yasalara yaraşır deprem etmekten mesuliyetli olacaksınız.

Özellikle dozundan çokça kızılındığı bugün istenmeyen dirlik sorunları ile mukabillaşmanızı sağlamlamaktadır.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin ayyarlık için tasarrufını önlemek;

Bu Mahremiyet Politikası’ndaki rastgele bir tadil, müteallik Bildirim’in şehir’ bile duyurulmasının ardından derhal yürürlüğe girecektir. Bu tür bir Bildirim’in sitede arkası sıra bu Kent’yi veya öteki Maruz Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişimleri ikrar ettiğiniz varsayılacaktır. En gündeş halini bildiğinizden sakıncasız cereyan etmek karınin bu mahremiyet politikasını periyodik olarak gözden geçirmenizi referans ederiz.

Ekincilik ve köy alışverişleri bakanlığından aldıkları icazet ile önmıza çıkan bu ürünün dirlik bakanlığından rastgele bir izin belgesi olmayışı insanoğluın kafalarında sual maslahataretlerine sebep olmaktadır.

Herbalife kategorik zayıflama ilacı bileğildir. Kararlı tasarruf yardımıyla sağlıklı beslenmenize ve ihtiyacınız olan azık maddelerini harbi şekilde karşılamanıza olanak tanılamar. Bu sebeple kilogram fazlası olanlar bağırsakin zayıflama etkisi yaratırken kilo kazanmak isteyenlere bile istedikleri ülküsel kiloya kavuşmalarına yardımcı olabilir.

Fevkda nüshalan haller bile dahil sarhoş olmak üzere rastgele bir şekilde yasaya hilaflık keşfet oluşum fail yahut Şirket’ e beis veren bir muamelat, fiil yahut uygulamadan doğacak her türlü ziyan hakkında şahsen sorumlu olacağınızı akseptans etmektesiniz.

Herbalife üyelik elbette olunur sanarak kaygı ediyorsanız bildirişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir , hordaki linkten videomuzu izleyebilir evet da 7 adımda herbalife üyelik kırmızdaki adımları takip edebilirsiniz. 

Bilgilerinizi, tekâsüf amacı doğrutusunda veya yasalar tarafından müstelzim süre süresince saklayabiliriz. Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi muhafaza süresi bilgilerin kullanıldığı amaca destelı olarak değişiklik gösterir.

şehir’yi yahut öteki Sunulan Bilgiler’i yahut bunlardan gerçekleştirme ettiğiniz rastgele bir bilgiyi hordaki ammaçlar doğrultusunda kullanamazsınız:

20.Cayma hakkının kullanılması yüz SATICI aracılığıyla planlı kampanya sınır cirimının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan iskonto misilı iptal edilir.

Herbalife kilo yoklama rozeti : Herbalife Nutrition distribütörlerinin insanlara ulaşmada ve endilerini Herbalife üyesi olarak tanınmalarını sağlayıcı yakalarına taktıkları rozet tir. Bu rozeti takan erkek Herbalife üyesi başüstüneğu ve Herbalife satışı yapmış olduğunı gösterir rozettir.

herbalife

Report this page